Ładowanie strony

To właśnie tutaj bije serce Fundacji Mozaika. W tym miejscu znajduje się terapeutyczna szkoła i przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Nasza placówka jest prowadzona z troską o to, aby dzieciaki z dysfunkcjami czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Nasza kadra to nauczyciele, fizjoterapeuci, psycholodzy i inni specjaliści, którzy ponad wszystko stawiają właśnie dobro dziecka.

W naszej szkole i przedszkolu uczymy dzieci nie tylko wszystkiego tego co jest zawarte w podstawie programowej MEN, ale również uczymy ich ŻYCIA 🙂

Dużo zajęć praktycznych, wyjść i wycieczek, wyjazdy na zieloną szkołę, bazowanie na predyspozycjach dziecka to tylko część działań, które wyróżniają nasze placówki.

Dyrektorem naszych placówek jest mama niezwykłego chłopca o specjalnych potrzebach edukacyjnych, dlatego w Mozaice bardzo duży nacisk kładziemy na jakość edukacji i terapii, szacunek dla dzieci i współpracę z rodzicami.

Bądź z nami na bieżąco!
Zobacz, co słychać na naszym Facebooku!

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mozaikaf/public_html/wp-includes/functions.php on line 3783