Ładowanie strony

Misją mozaiki jest zmiana świata na lepsze

Zaledwie chwila refleksji nad obecnym stanem systemu edukacji w Polsce wystarczy, żeby dostrzec jak wiele absurdów czeka na każdym kroku nasze dziecko w systemowej szkole.

Naszą misję realizujemy tworząc najlepsze możliwe warunki do rozwoju i edukacji dla dzieci. Mozaika jest wyrazem największej miłości i troski o nasze własne dzieci. To właśnie nasza MOTYWACJA jest gwarancją autentyczności i najwyższej jakości wszystkich działań fundacji.

Co nas wyróżnia? Mozaikowe wartości 🙂

Podejmując jakiekolwiek działania zastanawiamy się jaki jest ich cel. Angażujemy dzieci w proces edukacji, dajemy im pole do decyzji, wspieramy w rozwijaniu talentów. Metody pracy dostosowujemy do potrzeb każdego dziecka. Dla nas miernikiem jakości naszej pracy nie jest średnia ocen na świadectwie, a realne umiejętności – kompetencje, które w przyszłości pozwolą naszym uczniom funkcjonować jako świadomi siebie i samodzielnie myślący dorośli.

Bądź z nami na bieżąco!
Zobacz, co słychać na naszym Facebooku!

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mozaikaf/public_html/wp-includes/functions.php on line 3786